loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z Dnia Kobiet w Multikinie i 3-cich urodzin Szpilek po godzinach

Relacja z Dnia Kobiet w Multikinie i 3-cich urodzin Szpilek po godzinach

8 marca 2015 /

Multikino-DzieńKobiet-Szpilki-1920x880px2-1024x469

8 marca kilkaset kobiet z Warszawy wzięło udział w wydarzeniu Szpilek po godzinach i Multikina Złote Tarasy pt.: „Dzień kobiet w Multikinie! Świętujemy 3-cie urodziny Szpilek po godzinach”. Dzięki akcji promocyjnej przeprowadzonej na kilka dni przed eventem na terenie CH Złote Tarasy, możliwej dzięki jednemu z Partnerów wydarzenia firmie Philips, udało się dotrzeć do kilku tysięcy Pań! 500 pierwszych uczestniczek otrzymało torby z upominkami od Partnerów wydarzenia.

Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 12.00. Uroczyste przywitanie odbyło się zarówno w foyer głównym Multikina, jak i w Klubie 35mm, gdzie przez cały dzień przedstawiane były przemówienia, wygłaszane przez inspirujące kobiety. Pierwsze słowa wygłosiła Alicja Rudnicka, współzałożycielka i liderka Szpilek po godzinach, organizatorka wydarzenia.

Program wydarzenia obejmował niezliczoną ilość atrakcji, w programie pojawiły się m.in.:

  • inspirujące wykłady – wśród Gości specjalnych znalazła się m.in. Pani Anna Kalata – założycielka Instytutu Zmian oraz KalataTV), a także Ewa Rodak-Mencel – redaktor naczelna Magazynu Estilo, Grażyna Białopiotrowicz i Klaudia Pingot.
  • strefa beauty – makijaże, stylizacje, masaże, konsultacje ze specjalistami i wiele innych. wśród Partnerów wydarzenia, znalazły się firmy takie jak: Sephora, Yves Rocher czy Ziaja, które oprócz zabiegów i konsultacji, ufundowały mnóstwo upominków dla uczestniczek spotkania.
  • strefa fun – zdjęcia z fotobudki Funny Events i całodzienne animacje prowadzone przez firmę Angel Events i Michała Dobrołowicza, prezentera i dziennikarza Radia Kolor.

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w lekcjach tańca Bachata (Ladies Styling) i Bachata w parach, prowadzonych przez instruktora szkoły tańca  Egurrola Dance Studio Ekin Bayıldıran i animatorkę Angel Events Andżelikę Walaszek-Pokorę, a także w pokazie tańca na rurze dla kobiet, przygotowanego przez Pole Dance Project. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych! Firma TUTU Princess z udziałem ślicznych dziewczynek-modelek i ich mam, zaprezentowała bajeczne kreacje, przeznaczone zarówno dla tych małych jak i trochę starszych księżniczek. Ogromnym powodzeniem cieszyły się konkursy, w których Panie miały okazję wygrać m.in.: weekendowy pobyt w SPA ufundowany przez luksusowy ośrodek Mazowsze Medi SPA, a także 3 roczne pakiety członkowskie w Klubie Szpilek po godzinach! Wiele pozytywnych emocji wzbudziły kreacje, w które były ubrane organizatorki, czyli piękne, różowe, kobiece sukienki od Little Pink Dress.

Główną atrakcją spotkania był niewątpliwie przepiękny i przepyszny TORT urodzinowy Szpilek po godzinach, który specjalnie na tę okazję przygotowała Fabryka Słodkości! Smakołyki firmy zamówić można przez Internet, ale my polecamy spacer na Podwale na aromatyczną kawę i ciastko w Fabryka Słodkości Cafe.

Panie miały również okazję spróbować naturalnych soków od Cherry Tree czy ECOmpania i przekąsek Crispy Natural.

Dwa piętra wyżej w Klubie 35mm można było posłuchać naszych inspirujących prelegentek. Tematyka była bardzo różnorodna, zaczynając od tego jak i w co się ubrać żeby wyglądać profesjonalnie, przez tematy dotyczące zdrowia, aż po kobiece finanse.Pani Grażyna Białopiotrowicz opowiedziała nam o tym jak wyrażać siebie w związku, a Klaudia Pingot o 3 przekonaniach, które zmieniają życie. Z dużą uwagą została wysłuchana Ewa Rodak-Mencel, redaktor naczelna magazynu E!stilo, która opowiadała o wpływie, jaki na nasze życie mają korzenie i to jakie doświadczenia mieli nasi przodkowie.

O relację filmową z wydarzenia i wywiady z wystawcami zadbała telewizja dobrych wiadomości Anny Kalaty KalataTV. Szczególne podziękowania pragniemy również przekazać Drukarni i Agencji Reklamowa A-Print, za ekspresowe tempo w produkcji materiałów promocyjnych.

Dzień upłynął w przyjemnej, serdecznej atmosferze, wśród kobiet, które pragną dbać o własne szczęście. Uśmiechy nie schodziły z twarzy, a pozytywna energia unosiła się jeszcze długo po wyjściu ostatniej uczestniczki.. Za rok kolejne urodziny! Już dziś możemy wam obiecać, że będziemy je obchodzić równie hucznie jak w tym roku. Dziękujemy, że jesteście w Szpilkach już 3 lata! ?

Logotypy-Partnerów-2

Podziel się: