loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Konsultacje

Marzysz o własnej firmie lub już ją prowadzisz i czujesz, że potrzebujesz wsparcia? Kogoś kto podpowiedziałby Ci jak zrobić kolejny krok, jak odnaleźć się w natłoku obowiązków, również tych domowych i wreszcie jak się nie poddać, gdy wydaje się, że wszystko się wali?

Wiem jak to jest, sama przechodziłam przez to nie raz. Odkąd prowadzę własną firmę 3 razy zmieniłam kierunek działań, rozstałam się ze wspólniczką biznesową, urodziłam synka i pomimo świetnej organizacji w pracy na etacie i w domu, wpadłam w pułapkę pracy w domu.

Chętnie przekażę Ci konkretne wskazówki, sprawdzone sposoby i narzędzia, dzięki którym Ty będziesz spokojniejsza, będziesz miała więcej czasu dla siebie i rodziny, a Twój biznes będzie się rozwijał w zgodzie z Tobą. Mając do dyspozycji budżet  marketingowy na poziomie 0 (zero!), zbudowałam społeczność liczącą ok. 20 tys. kobiet, zorganizowałam ok 120 wydarzeń, które zgromadziły 6 tys. osób. A to dopiero początek! 🙂

W Szpilkach od 4 lat wspieram kobiety w rozwoju osobistym i biznesowym i KOCHAM TO, bo na moich oczach kobiety rozkwitają niczym pąki kwiatów na wiosnę. Taka transformacje są mi szczególnie bliskie, bo przeszłam ich wiele by dziś być tu z Tobą i wspierać Cię na drodze Twojego spełnienia. Więcej na ten temat możesz przeczytać w zakładce O MNIE.

Głęboko wierzę w to, że wszystko co w życiu przeszłaś sprowadziło Cię do tego miejsca w którym jesteś dziś. Do miejsca w którym może jeszcze nie osiągnęłaś wszystkiego o czym marzyłaś, ale w którym czujesz, a może nawet widzisz kolejny ekscytujący etap swojej wędrówki. Ja jestem tu po to by Ci w tej drodze towarzyszyć i z dziką przyjemnością zrobię to, jeśli tylko wpuścisz mnie do swojego świata.

Konsultacje podzieliłam na trzy strefy tematyczne, dokładne opisy znajdziesz po kliknięciu w zdjęcia znajdujące się poniżej. Możesz też zdecydować się na zakup pakietu trzech rozmów on-line, które łącznie trwają 4,5h!

Każdy z tematów stanowi składową mojej wiedzy związanej z budowaniem zaangażowanej społeczności. Nieświadomie budowałam ją zanim powstała nazwa Szpilki po godzinach, świadomie robię to od 3 lat. Po przerwie zdecydowałam podzielić się tą wiedzą z Tobą. W marcu 2017 ruszyła I edycja kursu on-line “Zbuduj zaangażowaną społeczność w 90 dni”, po wakacjach mam nadzieję wystartować z edycją II.

Jeśli nie chcesz czekać na kurs i wiesz, że chcesz budować grono oddanych i zaangażowanych odbiorców i klientów wokół własnej marki, wykup pakiet konsultacji.

Korzyści z indywidualnych rozmów on-line z Alicją:

DZIĘKI MNIE NIE POPEŁNISZ CAŁEJ MASY BŁĘDÓW! Prowadziłam studio kosmetyczne z przestrzenią warsztatową, wykonywałam makijaże i metamorfozy, nawiązałam setki współpracy. Osiągnęłam sporo, ale i popełniłam wiele (WIELE) błędów. Korzystając z moich doświadczeń rozwiążesz swoje problemy i unikniesz niektórych pomyłek, co zaoszczędzi Twój czas, czyli Twoje pieniądze.

SKORZYSTASZ Z MOJEGO DOŚWIADCZENIA MARKETINGOWEGO! Mając do dyspozycji budżet  marketingowy na poziomie 0 (zero!), zbudowałam społeczność liczącą blisko 15 tys. kobiet, zorganizowałam ok 120 wydarzeń, które zgromadziły 6 tys. kobiet. Chętnie podzielę się z Tobą tym co udało mi się osiągnąć i powiem co musisz zrobić, by osiągnąć taki efekt w swojej firmie.

OTRZYMASZ INDYWIDUALNY PLAN DZIAŁANIA NA NAJBLIŻSZE TYGODNIE A NAWET MIESIĄCE! Do każdej rozmowy podchodzę indywidualnie, co oznacza że zarówno czas przygotowania się do konsultacji z Tobą jak i podsumowanie, które otrzymasz ode mnie e-mailem, są robione specjalnie dla Ciebie. Nie korzystam z szablonów, gotowców itp, wszystko robię z myślą o konkretnej osobie i firmie. Dla Ciebie to gwarancja efektu, bo wszystkie proponowane przeze mnie rozwiązania w 100% dopasowane są do Twojego biznesu.

Konsultacje dla kobiet, które:

myślą o założeniu własnej firmy,
które już mają własny biznes, ale z jakiś powodów nie osiągają zamierzonych efektów,
które pogubiły się w procesie łączenia obowiązków domowych i zawodowych,
które czują się osamotnione i potrzebują wsparcia i zrozumienia,
które nie wiedzą co robić by zdobyć klientów,
które pragną zarabiać na tym co robią,
które pragną budować wokół własnego biznesu zaangażowaną społeczność!

Indywidualne rozmowy on-line krok po kroku:

Na stronie Szpilkowego SKLEPU składasz zamówienie wybierając interesujący Cię temat lub Pakiet trzech rozmów on-line. Tematyka rozmów wykupionych w Pakiecie dotyczy wszystkich trzech obszarów w ramach których przeprowadzam konsultacje, tj.: „Zrób pierwszy krok”, „Znajdź Klientów za free”, „Uporządkuj życie i biznes”.
Dokonujesz płatności robiąc przelew lub korzystając z systemu tpay.com.
Kontaktuję się z Tobą e-mailowo, by zadać Ci pytania i ustalić termin naszych rozmów.
Konsultacje odbywają się on-line, przez telefon lub Skype – Ty wybierasz. Ważne jest to, że możemy rozmawiać z każdego zakątka świata! Nieważne gdzie mieszkasz lub aktualnie przebywasz.
Zaczynamy pracę! 🙂

Dlaczego udzielam konsultacji:

Uwielbiam pomagać kobietom i jestem w tym cholernie skuteczna! Dlaczego? Bo mam dar do rozwiązywania problemów, których inni nie potrafią rozwiązać i potrafię błyskawicznie ocenić sytuację i przekazać Ci to co widzę z perspektywy lotu ptaka.
Pragnę by jak najwięcej kobiet brało życie w swoje ręce. Czy to przez prowadzenie firmy czy inwestowanie w siebie, ale zawsze z tym samym efektem – szczęśliwym życiem zgodnym z tym co w duszy gra.

Kilka informacji ogólnych:

Wystawiam FV.
Konsultacje odbywają się tylko i wyłącznie on-line, Skype lub telefon – Ty wybierasz.
Rozmowy można zrealizować w terminie 2 miesięcy od daty złożenia zamówienia, po tym czasie możliwość rozmowy zostaje anulowana.

Alicja

PS. Pamiętaj! Konsultacje nie będą skuteczne, jeśli nie będziesz gotowa na pracę nad sobą i swoją firmą. Same rozmowy ze mną nic Ci nie dadzą, jeśli nie podejmiesz działania i nie dasz sobie czasu na wprowadzenie zmian.

Jesteś zdecydowana? Super! Bardzo się cieszę! Aby wybrać interesujący Cię temat kliknij TUTAJ. Nie zwlekaj, Twój biznes potrzebuje wiatru w żagle właśnie TERAZ, nie za miesiąc czy rok.

OPINIE

Magda Rychlik
"Otóż, ciężko wyrazić mi słowami moje zachwycenie tą 1,5 h sesją. Tak prosto i intuicyjnie zgodziłam się z Twoimi przemyśleniami, że aż sama jestem zaskoczona. Po prostu wyjawiłaś prosto w twarz to, z czym się sama borykałam, a nie umiałam konkretnie tego nazwać. (…) Muszę się pochwalić 🙂 Podczas odwiedzin w Trójmieście zaplanowałam sobie wizyty w kilku sklepach. Udało mi się odwiedzić 5 sklepów w Gdyni i jeden luksusowy fitness w Gdańsku. Wszystkie sklepy złożyły zamówienia. Małe bo małe, ale są! Śmiałyśmy się z Anią, że mam 100% skuteczność :))))) Pani menagerka w fitness clubie została znokautowana przez smak czekolad (wszędzie miałam próbki i formularz zamówienia 😉 ) i obiecała, że poruszy temat zamówień na najbliższym spotkanie z szefostwem. Mają idealną ilość miejsca na blacie na nasze czekolady 😉 Trzymaj bardzo Cię proszę kciuki za nas. Bardzo bardzo nam się przydadzą."