loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Blog

„PACTUM” PIERWSZA KANCELARIA PRAWNA DLA KOBIET

7 grudnia 2015 Szpilki w biznesie

Kancelaria Prawna Pactum specjalizująca się w obsłudze biznesu, jest pierwszą i jedyną kancelarią z usługami skierowanymi do kobiet biznesu. Jej celem jest zgromadzenie wokół siebie kobiet prowadzący własny biznes oraz zajmujących kierownicze stanowiska. Celem kancelarii jest zapewnić najwyższy standard usługi, ciągłe informowanie o zachodzących zmianach i wymiana informacji o istniejących zagrożeniach. Najważniejszych elementem usługi są relacje, które są niezwykle ważne dla stworzenia właściwej płaszczyzny współpracy i wsparcie kobiet. Priorytetem kancelarii jest szukanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań dla firmy, krystaliczność współpracy z klientkami i dyspozycyjność.

pactum1

Ewa Bednarek-Wojtal – właścicielka Kancelarii Prawnej Pactum – pierwszej Kancelarii Prawnej dla kobiet biznesu. Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Po odbyciu aplikacji radcowskiej w 2001 r. wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Jest arbitrem w Krajowym Sądzie Arbitrażowym oraz mediatorem wpisanym na listę mediatorów w Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych. Posiada bogate doświadczenie zdobyte w renomowanych warszawskich kancelariach korporacyjnych. Członek rad nadzorczych i autorka kilkuset artykułów w Gazecie Prawnej oraz Rzeczpospolitej. Specjalista w dziedzinie szeroko pojętej i kompleksowej obsługi firmy.

W kancelarii odpowiada  za obsługę przedsiębiorstw prowadzonych i zarządzanych przez kobiety.  Aktywnie wspiera kobiety biznesu i udziela się w stowarzyszeniach i organizacjach, które je zrzeszają. Należy do  Lady Business Club – klubu kobiet biznesu ceniących najwyższą jakość i oryginalność, prowadzących własne przedsiębiorstwa oraz Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Bierze udział w konferencjach i spotkaniach branżowych, poświęconych biznesowej działalności kobiet. Aktywnie wspiera działania wielu fundacji: OnaOnaOna,  Fundacja Liderki Biznesu, Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, Twoja Inicjatywa, Fundacja JMP  innowacje w edukacji. Wspomaga merytorycznie stowarzyszenie utworzone przez prof. Andrzeja Bliklego Inicjatywę Firm Rodzinnych, którego jest także członkiem. Jej kancelaria jest oficjalnym partnerem Noble Concierge, firmy obsługującej najbardziej wymagających i prestiżowych klientów oraz Fundacji Liderek Biznesu. Uhonorowana Certyfikatem Ambasadorem Przedsiębiorczości Kobiet 2014, dzięki czemu znalazła się w ścisłym gronie jedynie 300 takich kobiet w Polsce.

Uprzejmie informujemy, że Kancelaria Prawna Pactum została Partnerem Szpilek w biznesie.DOŁĄCZ DO NAS I ODBIERZ PREZENTY

© Copyright by Szpilki po godzinach