loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Blog

POD PATRONATEM SZPILEK „KOBIETA WKRACZA W E-COMERCE. OTWÓRZ Z SUKCESEM SKLEP INTERNETOWY.”

25 sierpnia 2014 Szpilki w biznesie

„Kobieta wkracza w e-commerce. Otwórz z sukcesem sklep internetowy” to pierwsza w Polsce książka dla kobiet związana ze sprzedażą przez internet. Przedsprzedaż właśnie się rozpoczęła na stronie www.KobietaWeCommerce.pl!

Książka genialnie przygotowuje do prowadzenia internetowego sklepu wraz z wszystkim, z czym ten biznes się wiąże. Łączy ze sobą technologiczny świat sprzedaży online z rozwojem osobistym. To prawdopodobnie pierwsza na rynku tego typu publikacja.

Zawiera m.in.:

  • Porady jak zacząć, na co zwrócić uwagę,
  • Ćwiczenia z miejscem do uzupełnienia,
  • Wywiady z kobietami, które odnoszą sukcesy w e-commerce,
  • Sposoby na poradzenie sobie z wyzwaniami, jakie pojawiają się na początku.

„Kobieta wkracza w e-commerce” pokazuje, że aby otworzyć e-sklep nie potrzeba skomplikowanej wiedzy technicznej. Nie ma konieczności znać się na programowaniu. Za to bardzo wskazane jest praktyczne zorganizowanie sobie życia prywatnego uwzględniając w nim swój sklepowy biznes. Niezwykle ważne są też kwestie związane z logistyką i marketingiem.

Książka może okazać się Twoją niezbędną towarzyszką, podczas tej niezwykłej biznesowej drogi. Prowadząc sklep internetowy nie raz będziesz wracać do wiedzy i wskazówek zawartych w tym poradniku. Znajdziesz w nim ćwiczenia, które pomogą ci określać cele, ustalić posiadane zasoby i zmotywować się do działania.

W promocji książki pomagają: Dziennik Internautów, Marketer+, Złote Myśli, Businesswoman & Life, Mamo Pracuj, Skrzydła Sukcesu, Szpilki po godzinach, Wenusjanki, Fundacja Polak 2.0, 4AllWomen, Fundacja MaMa oraz partner – firma TrustedShops.

Premiera odbędzie się 8 września br., ale już teraz dostępna jest w przedsprzedaży na stronie www.KobietaWeCommerce.pl.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *DOŁĄCZ DO NAS I ODBIERZ PREZENTY

© Copyright by Szpilki po godzinach